20391عضو

دیدارهیأت رییسه دانشکده طب سنتی با دانشجویان

دیدارهیأت رییسه دانشکده طب سنتی با دانشجویان
 به گزارش روابط عمومی دانشکده طب سنتی، روز دوشنبه 22 آذرماه به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو، دیداری صمیمانه با حضور هیأت رییسه و دانشجویان دانشکده طب سنتی در محل سلامتکده احمدیه برگزار شد.
در ابتدای این نشست دکتر رضایی زاده ضمن گرامیداشت روز دانشجو و تبریک این روز به دانشجویان به ویژه دانشجویان جدیدالورود، هدف اصلی از برگزاری این نشست را تعامل نزدیکتر بین اعضای هیأت رییسه و دانشجویان و شنیده شدن نقدها، نظرها، پیشنهادها و رفع مشکلات دانشجویان بیان کرد.
در ادامه چند تن از دانشجویان به نمایندگی از سایرین، به بیان مشکلات و کمبودهای دانشکده پرداختند و درخواست ها و پیشنهادهای خود را برای بهبود شرایط مطرح کردند.
دکتر رضایی زاده در ادامه با تأکید بر این مطلب که دانشجویان در ابراز نظر و بیان مشکلات خود آزاد هستند، افزود: اساس تشکیل دانشگاه و دانشکده تربیت و آموزش دانشجو و مبتنی بر احترام به دانشجو است و باید شرایط تحصیل، تؤام با رضایت و آرامش برای دانشجویان باشد. اصالت دانشکده به حضور دانشجوست و رسالت آن کسب و توسعه دانش است.
رییس دانشکده طب سنتی در ادامه با اشاره به چالش هایی که این دانشکده به عنوان دانشکده ای نوپا از ابتدای راه اندازی پشت سر گذاشته است، با وجود مسیر سخت طی شده و محدودیت ها و مشکلات پیش رو، موفقیت ها را چشمگیر و حاصل تلاش مجدانه مدیران و کارکنان دانشکده دانست. 
در ادامه دکتر رضایی زاده با تأکید بر عزم هیأت رییسه دانشکده بر رفع کاستیهای موجود، به تفکیک درخصوص نکات مطرح شده ازسوی دانشجویان توضیحاتی ارائه کرد.
در همین راستا دکتر شیرزاد معاون آموزشی، دکتر رحیمی معاون پژوهشی و مدیر گروه داروسازی و رییس کتابخانه، دکتر نجات بخش معاون دانشجویی و فرهنگی، و دکتر کریمی مدیر گروه طب سنتی پیرامون موارد مرتبط با حوزه خود به ارائه توضیحات پرداختند.
گفتنی است از سوی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده طب سنتی، مجموعه ای شامل یک جلد کتاب به همراه پیام ریاست دانشکده، یک عدد لوح فشرده حاوی قوانین و مقررات آموزشی و تهیه پایان نامه، کتابچه معرفی دانشکده و جزوه آموزشی اخلاق حرفه ای و شاخه ای گل به دانشجویان تقدیم شد.
 
 


مرجع: روابط عمومی دانشکده طب سنتی
تاریخ درج: 1395/10/13
مطالب مرتبط
انتصاب دکتر آرمان زرگران به عضویت آکادمی جهانی تاریخ داروسازی
آشنایی با مهارت های اولیه چی گنگ پزشکی در دانشکده طب سنتی
برگزاری اولین سمپوزیوم معرفی طب فراگیر و طب ایرانی به زبان انگلیسی در ایران
دکتر رضایی زاده پیشرفت‌های دانشکده طب سنتی را نشان دهنده رویکرد علمی حاکم بر آن دانست
معرفی دستاوردهای طب سنتی ایرانی در نشست سه‌ روزه سازمان بهداشت جهانی
کنفرانس علمی یک روزه دوره مقدماتی آشنایی با مبانی پزشکی ایرانی در بیمارستان ضیائیان
دکتر روجا رحیمی به عنوان پژوهشگر نمونه برگزیده شد
بازدید رییس دانشگاه گان سوی چین از دانشکده طب سنتی
برگزاری جشنواره شیرینی و دسرهای سنتی ایرانی در دانشکده طب سنتی
فعالیت نخستین استاد ایرانی در دانشگاه سانتیاگو اسپانیا در رشته طب سوزنی
تشکیل گروه خیرین سلامت طب سنتی
کارگاه آموزشی طب سنتی با محوریت اصلاح سبک زندگی به شیوه طب ایرانی برگزار شد
برگزاری سومین جلسه شورای فرهنگی دانشکده طب سنتی
بازدید رییس دانشگاه جیما اتیوپی از دانشکده طب سنتی
معرفی طب ایرانی و ظرفیتهای داروسازی سنتی در دانشگاه ملی سئول
12345678